Medlemslogin

Søg

Vores ambition om at lave en digital samling af foreningens medlemsblad “Karpen” på foreningens hjemmeside, er nu blevet en realitet.

Samlingen kan du som medlem få adgang til at læse i, ved at logge ind med dit medlemslogin på foreningens hjemmeside og klikke på menuen “Karpen”.

Det er også en ambition, at vi i år, får foreningsbladet op at stå igen i digital form, således at der også fremadrettet kommer nye spændende beretninger fra den danske karpe- og specimenscene, nørderi og vejledninger, som så atter engang kan bevirke til inspiration, motivation og fiskefeber hos foreningens medlemmer. -Der er i øjeblikket ved at blive samlet en masse spændende artikler til et kommende blad. -Vi modtager gerne materiale til spændende artikler til foreningensbladet. -Ønsker du at bidrage med en beretning til foreningsbladet, så hører vi gerne fra dig, ved at du tager kontakt til redaktøren via facebook(Mark Hemmingsen) eller ved at sende en email til Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den..